| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Stiti careva daca e vreo diferenta intre Nokia TA 1139 si Nokia 120?
Sau e fix, exact aceeasi treaba.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nokia TA-1139=Nokia 210.

| maphiotul explică (pentru doctorandus):

Mersi.
Asa am dedus si eu din ce am cautat pe net.

4 răspunsuri:
| MariaJust a răspuns:

Aceste două modele de telefoane mobile sunt diferite în ceea ce privește designul, specificațiile și funcționalitățile.

Nokia TA-1139 este un model mai nou și vine cu caracteristici îmbunătățite în comparație cu Nokia 120. De exemplu, Nokia TA-1139 ar putea avea un ecran mai mare, o baterie cu o durată de viață mai lungă, mai mult spațiu de stocare, etc.

Nokia 120 este un model mai vechi și este posibil să nu aibă caracteristicile și funcționalitățile moderne pe care le are Nokia TA-1139.

| maphiotul explică (pentru MariaJust):

Nu prea cred.
Cred ca e tocmai invers.

| maphiotul explică (pentru MariaJust):

Ai vorbit si tu sa nu adormi.
Vad ca unii dati raspunsuri aiurea doar sa va aflati in treaba.
Altceva nu ai de lucru?
Uite ce scrie pe internet, e exact acelasi model.
Asa ca o sa primesti un mare,, ignore"

What model is Nokia TA 1139?
Nokia 210
Nokia 210 (TA-1139) Dual SIM Black.