| SlenderMan299 a întrebat:

Telefon cu 64 gb memorie interna sau cu 128 gb? Am observat ca multe persoane aleg telefoanele cu 128 gb, dar chiar este necesara o asemenea capacitate de stocare interna? Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai multa memorie interna este buna daca vrei sa nu-ti iei card micro SD. Dar daca telefonul suporta card micro SD nu are rost. Poti sa-ti pui un card si sa-l setezi ca default.

3 răspunsuri:
| Mdrăgan a răspuns:

Nu este necesar 128gb memorie, si 32 gb este ft bine
poti alege 32/64 gb memorie,

| danbnz a răspuns:

Memorie asa mare e buna pentru cei care filmeaza mult full HD altfel 32G e arhisuficient.

| Irinelp a răspuns:

Depinde de utilizarea telefonului.