| Anonymul2323 a întrebat:

Cum mi-as putea pune o data fake la telefon dar in acelasi timp sa am internet? si nu-mi spuneti da pun pur si simplu o data la intamplare, de oarece nu o sa mai am internet
cel mai bun raspuns primeste funda
mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, nu se poate alege o anumita data sau ora care o vrei tu, s epoate alege un alt timp de pe glob, dar care corespunde timpului actual.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu inteleg la ce data te referi...
Ca factura de internet se aloca lunar, unui numar de telefon, nu unei anumite date! Despre ce data vorbesti?

| Anonymul2323 explică (pentru Violleta2022):

Despre data si ora

| Anonymul2323 explică (pentru Violleta2022):

Ma refer la data si ora

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonymul2323):

In cazul asta, nu se poate alege o anumita data sau ora care o vrei tu, s epoate alege un alt timp de pe glob, dar care corespunde timpului actual.

| xSega a răspuns:

De ce ai vrea să schimbi data telefonului?

| Anonymul2323 explică (pentru xSega):

De ce te-ar interesa?

| Anonymul2323 explică:

P.S: Ma refer la data si ora