| GAW a întrebat:

Salutare,TPU de curand tata mi-a dat un Samsung galaxy s2 plus...Dar am o problema cu el cand intru pe youtube rezolutia maxima este de 360p la orice videoclip, un prieten de al meu a avut tot un s2 plus dar avea rezolutia de 720p. Va rog ajutati-ma

Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Ade69x1 a răspuns:

Vezi poate videoclipul nu a fost filmat la o rezolutie mai mare de 360 sau incearca sa dai un reset din fabrica.

Zic sa dai un reset din fabrica ca poate are probleme softul.

Sau poti incerca o alta conexiune de internet mai rapida

| GAW explică (pentru Ade69x1):

Da am incercat... am dat reset si am dat la un videoclip hd si tot 360p are rezolutia maxima si conexiunea de internet este foarte buna!