| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot borfăie noapte un individ cu număr privat,cum pot afla numărul acelui individ,am văzut o data o știre pe facebook cum poți afla numărul privat, voi știți cum pot afla numărul?
Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Soldier92 a răspuns:

Numai merge optiunea aia. Cel mai bine intri la setari si dai la blocare apeluri, ( blocare numar privat sau cum iti apare tie) daca nu ai aceasta optiune in telefon. Descarca Call Blocker si blochezi apelurile cu privat. Eu asa am in telefon.winking poti bloca si numere din agenda daca vrei. Funda? big grin

| KaPy2 a răspuns (pentru Soldier92):

Am un Nokia 300, cum pot face asta?, probabil ție îți voi da funda!

| Soldier92 a răspuns (pentru KaPy2):

Http://store.ovi.com/content/1819?clickSource=search&pos=1 descarca de aici programu asta, trebuia sa precizezi de la inceput ca nu ai android;) sau asta. http://store.ovi.com/content/276693?clickSource=search&pos=3 funda? :D

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti face si reclamatie la politie. Politia poate cere companiei sa le ofere numarul de telefon de la care se suna, pentru ca aia de la companie stiu. Mai departe, dupa ce se afla cine este persoana, poti merge pana la judecata. Asta daca vrei sa-i cauzezi probleme.

| KaPy2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma duc la politie pentru un apel cu privat..., vreau sa fiu numarul care suna si daca-l stiu sa ma iau eu de el...

| catalin112 a răspuns:

Asta am patit si fratele meu acum 2 zile parca, a fost sunat de cineva (femeie) si a spus ceva gen in felul urmator:
-"Fractu are amenda"
Si eu am ramas asa uimit deoarece el are doar 11 ani si nu imi pot da seama cine sa il fi sunat.
P.S. Era nr privat si a fost baniesc eu doar o guma proasta, am jurat daca il gasesc pe cel care a facut chestia asta il las fara telefon laughing