| Gugea_Dinu_1967 a întrebat:

Salutari la toata lumea.Am si eu o problema pe care va rog sa ma ajutati sa o rezolv.Cum sa fac sa dau meniul in limba romana la un telefon SE.vivaz u5i.Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Te duci in Meniu si apoi in Setari si de acolo s-ar putea sa apara Limba, dar depinde in ce limba e acum telefonul.

| Gugea_Dinu_1967 explică (pentru EmiiLoveYou):

Multumesc de raspuns, dar cred ca nu m-am exprimat eu bine cand am pus intrebarea.Trebuia sa intreb cum sa bag limba romana in meniu pentru ca nu o are deloc.Telefonul e in engleza acum.

| EmiiLoveYou a răspuns (pentru Gugea_Dinu_1967):

Pai tu nu poti introduce limbile, doar cele din telefon.
Si tata are un Motorola RAZR si tot asa nu are deloc limba romana.
Ce telefon ai?

| Gugea_Dinu_1967 explică (pentru EmiiLoveYou):

Al meu este SE vivaz u5i

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Poti descarca manualul de utilizare de aici: http://manualedeutilizare.com/......ivaz-u5i/. Sper sa reusesti! :)