| Pogonici a întrebat:

Saluteare TPU. Cei care sunt utilizatori de iphone 4, 4s,5, ipad etc.
Ce s-a intamplat cu cydia.hackulo.us de nu mai merge va rog frumos spuneti-mi

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

S-a inchis!
Hackulous, compania din spatele popularei (și controversate) app Installous, care permitea utilizatorilor să descarce aplicații pur piratate de pe dispozitive iOS jailbroken, a fost OPRIT/INCHIS.

Installous nu mai este disponibil pentru utilizare din decembrie 2012.
Bafta!