| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy S2 plus vs LG optimus f6 nu ma intere pretu care e mai bun pentru jocuri si sa fie rezistent

Răspuns Câştigător
| LorenzoLoL a răspuns:

Cu siguranta este mai bun Samsung galaxy s2 plus, are un procesor dual-core 1, 2ghz 1gb de ram.Si te sfatuiesc sa nu iti cumperi Lg pentru ca sunt telefoane c-am slabute, o avea ele 1gb de ram procesor de 1ghz dual-core dar nu se compara cu un Samsung galaxy cu aceleasi competente.Si majoritatea LG-urilor prind lag in jocuri.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Esti un plod cu bani nu >? cred ca Samsung s2 e mai calumea bagi aplicati mai usor si toate alea

| bineproportionat a răspuns:

Salut, e mai bun Samsung galaxy s2 plus http://bit.ly/18X4I7n