| EmyMartin94 a întrebat:

Samsung s6/edge sau iPhone6? big grin Care ziceti si voi?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DenisIonut01 a răspuns:

Iphone 6

| anonim66231 a răspuns:

Iphone 6 is the best ever

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Samsung Galaxy S6 edge e mai bun ca toate la performanţă şi arată foarte bine.

| Gabi1999 a răspuns:

S6

| alice4stars a răspuns:

Samsung s6 este cel mai bun. Samsung este cea mai buna firma

| Marily a răspuns:

Depinde cu ce stil de telefon esti obisnuit.As alege S6

| lemon1234 a răspuns:

Samsung S6 edge este foarte bune, te poti uita la tutoriale pe youtube si vei vedea diferenta dintre Iphone6 si Samsung S6 edge

| deeadeea1212 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu am Samsung S6. Este foarte bun din punctul meu de vedere. E mai mare decat Iphone-ul. Merge super-bine. Este valabil in diverse culori, gasesti si multe huse pentru el. Eu am pe gold. Sper ca te-am ajutat! Mai uita-te pe review-uri pe Youtube.