| DeliaCute a întrebat:

(Scuzati categoria) De unde as putea lua sims 3 android? pe google play sunt cu bani iar eu as vrea pe gratis. funda +vot

2 răspunsuri:
| aeroclub a răspuns:

Ai un link in josul paginii cu download pe fond verde. Dai pe el si dupa astepti 5 secunde si dai skip add la pagina aia iar dupa te trimite pe o pagina de la zippy si de acolo te descurci sa-i dai download! http://www.apkdownloads.com/......-game.html

| anastasiatya a răspuns:

Download-eza Aptoide de pe magazin play si apoi cauta acolo sims 3