| dbigiu84 a întrebat:

Se merita sa-mi iau Samsung Galaxy s7 negru de pe EMAG?

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Decat sa dai 1.700 lei pe un tel ca vai de el acum in 2019 mai bine dai 1.600 si iti iei un Pocophone F1 care rupe ca performante si S9-le si intrece si Note 9-le. Funcii ca pe flagship-uri (deblocare faciala, gestirui, amprenta extrem de rapida si GAMING mode si altele) S7 nu are nici macar face unlock xD

| Țoglă a răspuns:

Încearcă să te orientezi de la s8 în sus sau altceva din gama Huawei.
Dar totuși Samsung recomand. Uită-te și la altex.

| JamesWatson a răspuns:

Nu merită.
Mai bine un Samsung galaxy A8 A7 sau A6.
Au aproape aceeași dimensiune ca s7 ba chiar putin mai mari.
Si au o performanță mai mare decât S7.

| AndreiAron656 a răspuns:

De 1.700 lei iti cumperi un A6+/A7 fresh, are design de 2018/19
Sa fim sinceri. s7 e trecut.
Daca vrei tot din gama S, de la S8 in sus macar...