| Alin_Barbu_1998 a întrebat:

Si inca o intrebare nu pot downloada o aplicatie de pe play.google...deoarece imi spune ca nu este compatibil..eu incerc sa downloadez pe pc si apoi sa transfer aplicatia prin cablul de date.Spuneti-mi va rog daca exista vreo modalitate de a descarca pe calculator happy. Multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă îţi spune că respectiva aplicaţie NU e compatibilă cu telefonul tău, ce rost mai are să o descarci ( şi să încerci s-o instalezi )?

Sau poate vrei să-ţi blochezi telefonul...

| synguratycul95 a răspuns:

De modalitati sunt 100000000 dar de indata ce iti zice ca nu e compatibil cu device-ul tau degeaba incerci... Asa am incercat si eu si apoi nu deschide aplicatia.