| FaFaLikeYou a întrebat:

Sti un joc tare pentru android?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sute de jocuri pe Magazin Play, sau Google play... cauta acolo, nu iti stim gusturile!

| FaFaLikeYou explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| wLt a răspuns:

Pai este POU
Mai este Bike Race.

| JUST44FUN a răspuns:

Gta 3 dar costa

| andrea29 a răspuns:

Temple run
de ex poti sa scrii la cautarea magazinului play : good games funny games runner games popular games etc. daca esti baiat iti propun sa joci skater boy sau angry birds FUNDA?

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Depinde ce tel ai ca de exemplu daca ai un telefon cu 600 ghz nu cred ca va rula temple run... dar daca ai macar un 1ghz sau dual core merge de exempl gta 4 nfs sfidt hor pursuit si most wanted, the black night riser, etc.