| CreepyBoy a întrebat:

Stiti cumva niste jocuri super horror pentru android, jocuri pe care daca le joci sa te sperii atat de tare incat sa nu mai joci nimic in viata ta? Nu vreau FNaF ca le-am terminat pe toate, nici slender man ca nu ma sperie, gasiti voi vreun joc.
Cel care reuseste sa mă sperie cel mai tare primeste →》FUNDĂ《←

4 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

SCP-087-B, sau Charlie Charile Challenge 3D, Paranormal Asylum, Eyes-The Haunt si ceva sa razi: Slendrina Must Die: The House si The Child of Slendrina. Copilul lui Slendrina o cam mosteneste pe mă-sa mare, nu crezi?

| CreepyBoy explică (pentru JstGeorge):

:-) asa este :-D Sunt bune jocurile, Charlie Charlie e o porcărie. Celelalte jocuri nu ma sperie, dar imi place gluma ta.

| marinamarina12334434 a răspuns:

Dungeon Nightmares

| marinamarina12334434 a răspuns:

Mental hospital