| RalucaMariaaaa a întrebat:

Stiti telefoane dragute? nu gigantice dar nici caramizi. big grin

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview A4 You
Samsung S5310 Galaxy Neo
Nokia 503 Asha
Samsung G130 Galaxy Young 2
Sony Xperia E
Huawei Ascend Y330
Nokia 210 Asha
Samsung Galaxy Pocket Duos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa fii la ultimul "trend" si alegi calitatea in loc de cantitate ti-as recomanda asa:
Iphone 4S (alegerea mea)
Sony Xperia M2
(fara octa core si display-u cat palma.)
Asta-i parerea mea, mult succes!

| Search69 a răspuns:

Cel mai bun este Sony xperia z2 compact sau z3. Acum depinde de buget daca ai un buget de peste 20.000 lei poti sa iti cumperi unul dintre telefoanele astea.

| thegreat a răspuns:

Sincer iti recomand niste telefoane chiar placute cum ar fi Samsung s5610, iphone 4s, Samsung galaxy duos sau Nokia lumia 520. Sper sa iti placa unul dintre ele. Bafta!

| RaLuCa15Ralu a răspuns:

Bună! happy Eu am Iphone 5s și să ști că nu e chiar mare, dar nici foarte mic. happy Și este foarte drăguț. Sau dacă nu-ți place uite altceva: Iphone 3, Iphone 4/4s, Samsung Galaxy s2, s3...etc laughing)FUNDA?