| H1H1OGH0S7 a întrebat:

Sunt tare confuz in privinta smartphone-urilor, si as dori sa ma ajute cineva cu privinta la aceasta tema.
Cat de repede ( in 2-3 luni ) vreau sa imi cumpar un telefon nou, cel vechi s-a stricat ( iPhone 3GS - NU IL RECOMAND )

Intrebarea mea este :
Ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S3 MINI sau Samsung Galaxy S2 PLUS?
Bugetul este limitat, vreau sa iau si o husa si o folie de protectie, am in jur de 900 lei. Multumesc, funda! happy

3 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Samsung galaxy S2 Plus asi alege eu in locul tau.

| T4zu a răspuns (pentru T4zu):

Samsung galaxy s2 Plus mi se pare ca are un design mai atractiv ca si la un S3 mini, e foarte performant, merg o sumedenie de jocuri cu grafica bina nesacadat. Are un procesor Dual-Core, care chiar face fata destul de bine, am mai recomandat smartphone-ul acesta si la niste prieteni, si l-au luat si sunt extrem de multumiti. Despre S3 mini are o prietena si nu prea m-a convins in performante ~Egale cu S2 Plus, care e si mai nou.

| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Depinde ce i-ai facut Iphone-ului tau 3 Gs, eu sunt pe deplin multumita de el, recent i-am schimbat bateria si chiar nu am vreo nemultumire in legatura cu performantele lui. Din proprie experienta nu iti recomand un telefon cu Android, care nici pe departe nu se ridica la nivelul IOS-ului.