| Florian80 a întrebat:

Sunt un mandru posesor de Samsung Note.10+ si compania producatoare tocmai ce a anuntat ca nu mai ofera suport tehnic pentru acest superb model.Ce ma sfatuiti sa fac? Sa mi instalez ceva antivirus.pe el.sau sa ma bizui in continuare pe knox, asa cum.e? Ms

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu intri pe site-uri dubioase si e de ajuns knox, poate din cand in cand actualizezi chrome sau browsere si probabil e de ajuns

| cfrtobias a răspuns:

Meriti sa ai telefonul virusat ca mi-ai dat nefolositor!

| Florian80 explică (pentru cfrtobias):

Pe.langa ca esti prost de puti mai si semnalizezi! Cine a zis ca eu am.tel virusat? Atata ai inteles tu cu creierul de oligofren.hahaha

| Alex4322 a răspuns:

Ce inaltime ai?