| cobraa a întrebat:

Telefoanele dual sim merg mai greu? vreau sa imi iau un Samsung galaxy s5 dual sim ce pareri aveti? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| CiurarMonicaAurelia20 a răspuns:

Bună. Am avut telefon dual-sim. Sunt bune. si chiar folositoare. Eu foloseam si cartela Orange si cosmote. Ai SIM 1 si SIM 2 cand vrei sa apelezi pe cineva iti va aparea mereu un text de unde vrei sa apelezi de pe ce retea depinde ce cartele ai bagate in ambele Sim-uri. Succes :-)

1 răspuns:
| GhostRider02 a răspuns:

Nu nu merg mai greu tot asa merg si sunt foarte buna si utile.