| anonim_4396 a întrebat:

Telefon Furat:
Telefon iPhone 4S 16GB de culoare negru cu seria de IMEI ********4319519 coltul lovit usor in partea dreapta de sus. ATENTIE: Nu cumparati acest telefon, el este localizat de Politie. (am facut plangere) Inainte de acumpara verificati aceasta serie de mai sus. Seria Model: RSGEMAG0088082X Telefonul a fost furat din fata Blocului. Bd-ul Chisinau nr.19, Bl.A5, Sc.B in data de 15.10. 2015 in jurul orelor 13:30-14:30. Daca aveti informati legat de acest Telefon sunati la 112 sau la 0721147336

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

De ce nu postati anuntul aceasta pe facebook pe public sa vada toata lumea si o sa caute si o sa-ti gasesti mai repede telefonul tau furat!

| Saveluc a răspuns:

L-am pus si pe Facebook https://www.facebook.com/maryancercel, mersi mult