| Andreea7000 a întrebat:

Știți, din surse sigure, daca telefonul Allview X4 Soul Style primește actualizări de securitate?

Nu ma interesează daca primește actualizări de Android, ci doar de securitate. Va rog sa raspundeti decât daca știți din surse sigure.

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Cam slabe sanse de update-uri la aceasta marca mediocra. Nu-ti ramane decat speranta ca poate intr-o zi isi vor aminti cei de la Allview ca mai trebuie sa si actualizeze device-urile lor, nu numai sa ia banul si atat.

| Andreea7000 explică (pentru Rommeo):

Dar nu ați spus ca până acum nu ați avut telefon de la Allview?

| Rommeo a răspuns (pentru Andreea7000):

Dupa cum ti-am mai zis am lucrat si inca mai lucrez cu toate marcile posibile. Deci zilnic vad fel de fel de marci si fel de fel de probleme, mai mici sau mai mari.