| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

TPU ajutor! de fiecare data cand mi se descarca de tot bateria la telefon,o incarc si cand il deschid mi se instaleaza automat:Magic rush,eazy touch, hola launcher si 3 virusi:,, Pro" Adobe.air si Measure! am dat resetare din fabrica, am bifat sa mi se goleasca toate datele dar nimik! am aceleasi aplicatii si date! va rog ajutati-ma sa scap de virusi!

Răspuns Câştigător
| DmdDinuMarius a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi softul (parerea mea) intra pe youtube si cauta cum sa il schimbi, nu e asa greu