| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Uite pentru voi o intrebare:Sony xperia u are,din cate stiu, 8gb memorie interna din care 2 gb pentru sistemul de operare, 2gb pentru aplicatii si 4 gb pentru stocare interna.Problema mea e urmatoarea:daca descarc mai multe aplicatii pana se umplu cei 2 gb pot sa mai pun aplicatii si in cei 4gb destinati stocarii?

3 răspunsuri:
| Darcklight a răspuns:

Da poti sa mai pui in cei 4 gb!

| ArekkusuKage a răspuns:

Da da potiwinking se vor instala singuri dupa cei 2 se vor umple normal asa ar trebui daca nu este vreo eroare

| adydan a răspuns:

Normal