| Mariaf a întrebat:

Unde pot gasi in Romania husa otterbox defender sau ceva asemanator pentru un Samsung galaxy s4 mini? multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Mai mult de 10 euro nu da pe transport daca ia de pe Amazon.de

8 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
In Romania nu exista asa ceva.
Cauta aici -> http://www.amazon.de/

| Mariaf explică (pentru kar1GaNNN):

Multumesc

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Mariaf):

Cu placere.

| hp8510p a răspuns:

Nu gasesti in Romania asa ceva...este un site care are dar nu sunt originale, nu scrie otterbox pe ele.Cauta pe amazon.de(din Germania)si ia-ti de acolo...

| LovelyMan a răspuns:

Din pacate vad ca pentru s4 mini nu se gaseste la magazinele din Romania. Cred ca va trebui sa apelezi la Amazon sau ebay, doar ca nu cred ca isi va justifica pretul pentru ca te va costa suplimentar transportul.

| Mariaf explică (pentru hp8510p):

Multumesc

| hp8510p a răspuns (pentru LovelyMan):

Mai mult de 10 euro nu da pe transport daca ia de pe Amazon.de

| MArgh a răspuns:

Nu este o husa,, chiar,, asemanatoare dar poti comanda Husa Samsung S View Case Black Ef-Ci919Bbegww Pentru Samsung Galaxy S4 Mini de pe quickmobile.ro/accesorii/husa-samsung-s-view-case-black-ef-ci919bbegww-pentru-samsung-galaxy-s4-mini.html