| Generalgrevious031 a întrebat:

Unde pot sa aflu viata bateriei la telefonul meu Samsung S9+?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Telefonul are deja vreo 6 ani deci bateria e pe "ducă" dacă nu cumva e deja kaput

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Ai dat "nefolositor" răspunsului.
Totuși, de câți ani ai scula aia? Așa, să știm și noi...

| Generalgrevious031 explică (pentru sierra1):

Il am de aproape 3 ani si nu a fost nou telefonul.

| sierra1 a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Deci e de șase ani, cum iți spun.
Cere-ți scuze că ai bifat răspunsul CORECT ca nefolositor

| gabicoo a răspuns (pentru sierra1):

Nu-și va cere scuze că nu știe ce sunt. Și pentru că nu și-a cerut scuze eu zic să-l blestemăm: Să i se usuce și să-i moară scula precum bateria din telefon!winking

| sierra1 a răspuns:

Cum spuneam: cu plăcere, e o onoare să-ți răspund la intrebări!

| Generalgrevious031 explică (pentru sierra1):

Sa iei exemplul de la Salontanul

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Aici e vorba DOAR de tine și de subțirimea (sau nu) unor părți ale feței

Întrebări recente