| MeMe123 a întrebat:

Urgent! Am un S3 mini, l-am bagat la incarcat si nu se mai incarca. sunetul la atingere nu se mai aude desi este bifata functia. muzica la fel nu se aude, dar in rest la apel si mesaj se aud sunetele. l-am inchis si l-am lasat asa la incarcat si imi vibra la un interval de 3-4 secunde. ma poate ajuta si pe mine cineva? sunt plecat din oras 2 saptamani si nu am cum sa-l duc la garantie. multumesc dau funda!

4 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Telefonul merge aprins?

| Adminul000 a răspuns:

Daca mai are garantie trebuie sa te duci la un magazinorange si sa iti dea altul sti dar problema e ca dureaza 1 luna sad,,,,, si mie mi s-a intamplat dar la tableta. Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| MeMe123 explică (pentru Adminul000):

De aprins se aprinde merg toate celelalte functii. problema este ca eu nu sunt in orasul meu si am mare nevoie de telefonc. l-am achizitionat de la DIGI si nu am garantia cu mine...

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Da-i un factory reset poate iese ceva.