| AnOnImUl321123 a întrebat:

Va rog raspundeti urgent!
Vreau sa postez un video facut de mine pe facebook, dar clipul dureaza 35 de minute iar pe facebook nu e permis asa ceva, trebuie sa fie de cel mult (maxim) 20 de minute videoclipul. Cum fac sa "tai din video" ca sa fie 2 parti ca macar asa va merge sa postez. Va rog ajutati-ma!
FUNDAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Cauta pe google programe de decupare a videoclipurilor,, dar copie videoclipul de doua ori, pentru ca daca decupezi o parte, partea decupata o sterge,, adica sa decupezi prima oara o parte iar apoi pe a doua. (Funda?)