| Biuuu200 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Am un Samsung Galaxy Y Pro si am bagat parola la deblocarea ecranului, bag parola si apoi nu merge... o scriu, am apasat pe toate tastele, dar nu se intampla nimic. straight face Stie cineva cum se deblocheaza? Multumesc pentru ajutor. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

Singura metodata de deblocare ar fi sa mergi la un service.winking

1 răspuns:
| Oana_Matei_1998 a răspuns:

Pai.poate, cand ti.ai pus parola, ai pus-o gresit. din neatentiehappy du-te la un centru de telefonie:*!