| aswzw a întrebat:

Vrea cineva un cod de reincarcare de 5 euro pe cosmote? Eu l-am cumparat cu 30 de lei si le-am cerut alora de la magazin, unul de Orange, iar cand am avut nevoie de el azi, am avut surpriza sa vad ca e de cosmote

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Spune marca şi imeiul.

| zuzuzic a răspuns:

Nu poti merge sa-l schimbi? Mai ai bonul?

| aswzw explică (pentru zuzuzic):

Sunt plecat la tara si abia pe 27 mai ajung in locul de unde l-am cumparat

| MIkihellaA a răspuns:

Da eu ca oricum vroiam sa imi reincarc telu. bineteles daca vrei sa mi-l dai. tbx:* trimte mesaj

| aswzw explică (pentru MIkihellaA):

Adauga-mi id-ul de yahoo messenger si discutam detaliile acolo: andu_radoi