| Cotop_Stefania_1997 a întrebat:

Vreau sa fac screenshot la o conversatie telefonica pe IPhone dar cand incerc sa fac se inchide apelul. Cum fac sa nu se inchida?
P.S:e urgent!

Răspuns Câştigător
| Hyukiiiii a răspuns:

Iphone-ul are o optiune in setari sa iti creeze pe ecran o iconita pe care o poti muta un cerc alb intr-un patrat negru, poti face ss folosind-o.
Adica apesi pe ea si are in optiuni fotografierea ecranului, asta in cazul in care de fiecare data se inchide apelul când faci un screen shot din buton.