| Trololoolololool a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon... bugetul e de 800lei nu stiu ce sa alex dintre noul model Acer si Samsung galaxy x cover... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Salut. Eu am Acer S500.
Are procesor 1.5 GHz Dual Core generatia a 4-a SnapDragon ( rupe )
8GB interna.8MP Camera cu blitz.
Nu vad de ce ai alege un telefon
cu procesor doar de 800MHz generatia a 2-a... E praf xCover. Doar SE ZICE
ca este mai rezistent la apa si praf BLABLABLA si un coleg are si l-a testat putin dar s-a zgariat imediat.
La Acer ai un ecran mare de 4.3 " IPS LCD capacitive cu multitouch in 7 puncte... La xCover ai un jaf de TFT
care are vreo 150 PPI fata de Acer care are 346 PPI. happy Eu zic Acer si nu mintwinking Il am de 2 luni deja si nu s-a blocat niciodata, l-am scapat pe jos si nu a patit nimic. Functioneaza cu folie asa ca pe tot parcursul vietii lui, ecranul nu se va putea zgaria.
bafta! Eu zic Acer! Funda?big grin

3 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Si eu tot pe Samsung galaxy x as ramane

| EstiIncompetent a răspuns:

In mod clar Acer s500, are procesorul MULT mai bun (hardware bate si Samsung galaxy s2-ul), ecran hd, dolby mobile sunet, camera 8 mp. Are un coleg si se misca foarte bine, ii merge orice joc.
Doar ca are baterie mica, dar te va tine bine 1 zi.

| Dianna1999 a răspuns:

Da ar fi sa aleg as alege Samsung galaxy x. Dar e alegerea ta