| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, am buget sa zic 900 lei maxim, cam ce as putea sa iau sa fie ok ca si calitate si de durata?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbeste cu colegul:

https://www.tpu.ro/......e-il-vrea/

| mihai69 a răspuns:

Caută un Motorola.
Cel mai bun raport preț/ calitate.

| Hyperion7 a răspuns:

Un A52s pe olx, eventual și cu garanție daca-l prinzi.

| gabriel2004o a răspuns:

Vezi pe olx de un S9 sau la amanet.
Că telefoanele la prima mana la 900 de lei nu țin mult(Macar de erau minim 1000 de lei).Ti-as fi recomandat de pe Flip dar am luat și eu țeapă cu un Xiaomi care avea healt battery 70%

| Konstantinos99 a răspuns:

Realme C53-699 cel mai mic pret eMAG evomag si pc garage

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Ia-ti un Umidigi de pe ebay (telefon facut in Germania) sau un Oppo. Eu am dat acum 4 ani 100 de Euro pe un Umidigi power si era comparabil cu IPhone 12 atunci.

| Alex4322 a răspuns:

Samsung a13, am eu si e mult mai bun ca a12.

| Alex4322 a răspuns:

Am atat a13 cat si a12.

| daculliber a răspuns:

Eu am un Ihunt de vreo trei ani si incă merge bine. Bateria ține, cazături a luat, a intrat și in apă, am demontat unul, e bine construit înăuntru. TITAN P8000 pro nu are cea mai bună cameră in rest e bun. Vezi și tu ce au mai lansat.

| AmyTT98 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Oppo, este foarte bun, eu am Oppo a96 de 4 ani și chiar în momentul ăsta scriu de pe el, este WATER PROOF, rezista super bine la căzături și vine cu o folie de protecție din plastic (deja pusă pe el)

| literallythesamebruh a răspuns (pentru AmyTT98):

Nu, nu ai Oppo A96 de 4 ani. Acest model este lansat în 2022. happy