| CoCoundervibe26 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, dar nu touch... vreau cu tastatura qwerty. Care credeti voi ca este (cel) mai bun? happy

14 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! nu te lua dupa unii ca BlackBerry este cel mai bun.
uite aici telefon bun (are si qwerty si touchscreen) :

http://www.gsmarena.com/dell_venue_pro-3280.php

| petrica1111 a răspuns:

Samsung B7330 OmniaPRO si e si ieftin 100 euro. Funda! :d

| VirusS97 a răspuns:

Htc Cha Cha sau un Nokia C3, asa dar Htc-ul e cel mai bun telefon care il stiu cu tastatura qwerty are si touch happy

| xanderblackx a răspuns:

Depinde la ce o sa-l folosesti, si ce functii mai exact vrei sa aiba. depinde si ce buget ai... daca te tine buzunarul black berry (cam orice model ca-s destul de bine) daca nu, as recomanda ceva mai ieftin dar destul de bun si estetic hwauei G6609

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

La design : Nokia Asha, Black Berry

| Niculae_Luci_1997 a răspuns:

Pai daca vrei un telefon qwerty care sa fie destept(sa faca poze bine, sa aiba procesorul, bun sa fie usor de navigat.) iti recomand un Blackberry Bold 9790 dar daca vrei un telefon qwerty normal la un pret accesibil iti recomand Vodafone Smart Chat sau Nokia Asha 201 care este un pic mai scump.

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

Black berry
Funda?

| CoCoundervibe26 explică (pentru Paius_Cosmin_1992):

Cat costa? big grin

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns (pentru CoCoundervibe26):

Intre 2 milioane si 5 milioane cam asa funda?
si vot?

| CoCoundervibe26 explică:

Multumesc tuturor! am sa tin cont de parerile voastrewinking

| C0L0R a răspuns:

Nokia asa 200 e dual sim daca nu il folosesti materia tine mult iar daca e folosit se descarca mai repede e qwerty deci eu bun si eu am :d

P.S. Sunt Colorat happy

| Chirciu_Andrei_1975 a răspuns:

Black Berry
Funda?

| AlexSpongebob a răspuns:

- Blackberry curve! Este super dragut, si bun, cu tastatura qwerty =3. Si eu vreau sa imi cumpar unul. Funda? puppy dog eyes

Întrebări recente