| CosminComan75 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Nokia 625! Ce credeti despre el isi merita banii?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita am un prieten cu acest telefon si merge foarte bine. Windows phone 8 se misca excelent, camera buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt bune unele nu. in general cele cu windows sunt mai ciudate dar daca merge bine te inveti cu el. are baterie buna, camera buna, multe aplicvatii, wi-fi etc. funda?

| hypentakill a răspuns:

CPU si GPU sunt cam vechi, WP8 nu mi se pare un OS prea bun avand in vedere ca are foarte putine aplicatii in comparatie cu iOS si Android. Chiar daca are 4.7" cu 480 x 800 (~199 ppi) nu o sa se vada prea bine (480p-max). Dar luand in calcul pretul... nu cred ca nu e bun dar nici ca exceleaza singurul pro ce ca are slot microSD card si 4G ca in rest cu 512 MB de RAM nu cred ca aplicatiile o sa ruleze fluid.

| EarsOfAFox a răspuns:

E ok oarecum, dar e foarte mare ca device. E ditai mai caramida.

| atomescu a răspuns:

Eu zic ca merita...

Vezi ca il gasesti cu vreo 70 de lei mai ieftin aici: http://bit.ly/1nqqAR6

| dyya888 a răspuns:

E un telefon destul de bun. Cred ca se merita. Poti citi mai multe despre el pe: http://zoda.ro/nokia-lumia-625-review