| Danutzinho a întrebat:

Vreau sa stiu cum se pune bluetooth pe PS Windows xp. Daca se poate si cum se face

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu exista bluetooth pentru Windows Xp, exista Driver Bluetooth pentru calculatorul/laptopul pe care il ai tu. Cauti pe Google,, Driver bluetooth...'' si in spatiile alea libere scrii marca si modelul
calculatorului/laptopului.Dar trebuie ca calculatorul sa aiba optiunea de bluetooth, altfel nu merge.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Am uitat sa zic ca trebuie sa scrii si versiunea de Windows, uitasem ca trebuie sa scrii si versiunea de Windows.

3 răspunsuri:
| kitra97 a răspuns:

Sall! simplu si foarte usor... iti cumperi un stick ce are blutooth incorporat si gata mai trebuie doar sa-l instalezi si cam atat... sper ca te-am ajutat

| Tinnutsa a răspuns:

Habar nu am

Întrebări recente