| nykolae52 a întrebat:

Ziua buna...am un Iphone 4 cumparat in America. doresc sa-l decodez si vreau sa stiu daca cartelele sunt compatibile ca dimensiuni cu cele din Romania sau daca exista asemanatoare cu cele din America. Multumesc

3 răspunsuri:
| KuzcoPoneiVerde a răspuns:

La iphone 4 trebuie cartela micro sim, o poti cumpara din orice Orange shop principal.

| KuzcoPoneiVerde a răspuns:

Dimensiunile de cartela sunt aceleasi indiferent de tara. Eu am un iphone 4 din Italia, poti achizitiona o cartela micro-sim din Orange shop-urile principale.

| nykolae52 explică:

Multumesc pentru raspunsurile prompte, are cartela microsim, provine din abonament.