| ŞoSeŢeL a întrebat:

1.De ce baietii spun ca daca nu-i pupi inseamna ca nu-i iubesti?straight face... faza asta s-a intamplat la cea mai buna prietena a mea si tipul s-a despartit de ea pentru ca na facut-o si credea ca nul iubeste...(ea e mai timida si a fost pentru prima data intr-o relatie).
2.Ar merita sa se impace cu el fiindca lui incai place de ea si ea s-ar putea schimba dar vreau sa stiu dacar merita ( tipul e de treaba )

Răspuns Câştigător
| LauriK_9092 a răspuns:

Stiu cum e...si prietena mea a fost in aceeashi problema...numai ca el trebuie sa faca primul pas daca ea e timida.si nu are de ce sa fie suparat sau sa se desparta de ea

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

1.Cati ani aveti? mai mult de 15 nu va dau.
2. E normal sa i-se para ceva ciudat, sarutul e un demn de afectiune
3. da ar putea sa se impace cu el, nu a facut nimic grav, dar prietena ta ar trebui sa ii spun care e problema reala, saracul baiat nu poate citi in stele sa stie care e problema ei, e normal sa interpreteze gestul cum stie el din experientele anterioare

| yhsay a răspuns:

Fato, stii ce-i aia o cratima?

Si da, ar merita sa se impace cu el daca e baiat bun, o sa mai iasa si ea din carapace happy

| ŞoSeŢeL explică:

Nu nu sunt eutongue eu am prietentonguetongue

| nehotarata a răspuns:

Buna. Acum depinde de varsta celor doi. Vreau sa stiu daca sunt suficienti de maturi. Si la mine a fost la fel, nici eu nu-mi sarutam iubitul (care acum imi e sot ) dar eu i-am spus de ce evit sa-l sarut. I-am explicat ca nici macar nu stiu sa o fac, chiar daca muream de rusine...Deci,daca baiatul merita, eu zic sa-i impartaseasca problema fara rezerve.E mai bine pentru amandoi si nu e nimic rau in asta.:*

| Falco a răspuns:

Pentru ca suntem geloshi! happy
In plus...eu nu as lasa o persoana doar pentru ca nu ma pupa, poate asa sunt eu dar...nu e ceva care se face! daca a lasat-o din motivul asta inseamna ca ii un ìdiot,daca a lasat-o din un alt motiv inseamna ca a aprofitat de un motiv ca sa o lase!
si, nu cumva ''prietena ta'' esti tu? multe persoane vorbesc la a III persoana credand ca:'nu mi s-a intamplat mie(nu m-a lasat prietenu) deci dc ar trebui sa stau rau?' dar la sf te simti MULT MAI RAU pentru ca in inconstient se stie adevarul, si adevarul doare!