| anonim_4396 a întrebat:

10 lucruri care vreti sa le faceti in viata...Argumentati la fiecare... Cel mai tare funda

8 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

1. Sa traiesc viata din plin- asta e primul si de aici se trag celelalte
2. Sa ma mut intr-o tara mult mai frumoasa si insorita-Sa fim seriosi, Romania nu mai e cum era
3. Sa joc intr-un film- asta mi-am dorit mereu, doar un film si nimic mai mult
4. Sa vizitez Marele Canion- nu trece o zi in care sa nu ma gandesc la asta, am vazut multe poze si filme si trebuie vizitat
5. Sa devin criminalista-pur si simplu imi place, nu cred ca ar mai fi ceva de argumentat
6. Sa creez o linie vestimentara- sa fim seriosi, nu o sa se intample
7. Sa ajut lumea cat pot de mult- intotdeauna am fost asa, mereu am avut dorinta de a ajuta pe cineva
8. Sa nu cedez daca vreau ceva- trebuie sa fiu luptatoare
9. Sa imi cumapr 3 caini mari- iubesc cainii mari, nu imi place cei de buzunar
10. Ultimul, dar nu cel din urma, SA ZAMBESC IN FIECARE CLIPA A VIETII MELE, INDIFERENT DE CAT DE GREU AR FI!

| Kiyy a răspuns:

Sa ma omor

| missReckless a răspuns:

1. Să petrec vreo 2 luni în Zanzibar.
2. Să am meseria pe care mi-o doresc.
3. O căsută drăguţă, numai lapte şi miere! laughing
4. Să fiu un model de optimism pentru cei din jur.
5. Să trec cu bine peste orice provocare. (scuză-mi cacofonia)
6. Să-l văd pe Justin Bieber tunzându-şi venele. (you know. )
7. Cei din jurul meu să aibă parte de lucruri bune, de sănătate.
8. Să iau cina cu Johnny Depp şi Orlando Bloom.
9. Să mă mut pe undeva prin Marea Britanie.
10. Să nu existe consecinţe ale tâmpeniilor pe care le fac - să nu se supere nimeni, să nu existe certuri şi chestii.

| aaaa12345 a răspuns:

1.Sa ma intalnesc cu Mos Craciun.(pe la tv spune ca exista adica sa merg in canda)
2.Sa ma intalnesc cu Miley Cyrus.
3.Sa vina mai repede sarbatorile.(imi plac la nebunie)
4.Sa imi aduca mos Neculaie ceva frumos.
5.Sa devin profesoara.
6.Sa iau numai note bune.(imi plac notele bune)
7.Sa am sun sot chipes.
8.Sa dorm cu el noaptea cum arata in filme.
9.Sa fiu sexi.
10.Sa am noroc in viata.(orcine isi doreste

| JustBelive a răspuns:

1.sa am un cal si atatlaughing
aaaaaaaaaaaaaaaa
si ca familia mea sa fie sanatoasa

| Ade a răspuns:

1.Sa calatoresc in jurul lumii.
2.Sa sar cu parasuta.
3.Sa devin cantareata muzica pop.
4.Sa urc pe muntele Everest.
5.Sa ma mut in Paris.
6.Ca Romania sa fie o tara curata, fara tampiti, care sa nu fie in criza! laughing
7.Sa conduc o nava spatiala.
8.Sa am propria emisiune TV.
9.Sa invat Chineza.laughing
10. S-o intalnesc Miley Cyrus.

| stefi9325 a răspuns:

10. sa ajung in turcia
9. sa am propria linie de tehnologie
8. sa ajung dansatoare
7. sa ma angajez pe un site
6. sa ma intalnesc cu loredana
5. sa ma casatoresc cu baiatul visurilor mele
4. sa am un centru de caini vagavonzi
3. sa lucrez la pet shop
2. sa devin cantareata de pop
1. sa ma fac veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virgin virgin virgin virgin virgin virgin virgi