| Ho1 a întrebat:

+3 puncte:pe facebook arata cati oameni apreciaza pagina si arata cati oameni discuta despre pagina. Explicati-mi cum adica *discuta*?
cat mai explicit a rog

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Adică urmăresc constant activitatea acelei pagini.
Dau like la postări, distrubuie postările sau le comentează.
Numărul persoanelor care discută despre acea pagină creşte odată cu numărul comentariilor şi aprecierilor de la psotări.
Dacă adminii postează constant creşte şi numărul celor care discută despre respectiva pagină.
Baftă!

| Mogosanu_CosmyBoss_1994 a răspuns:

Adica urmaresc pagina... oamenii care distribuie ceva despre pagina, care dau like la ceva de pe pagina, care trimit un mesaj acelei pagini sau care intra pe acea pagina.