| Wooddy a întrebat:

9. unde ma sfatuiti sa ma duc...america sau siri a, si de ce... fundăă

Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

America evident...

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

America pentru ca in siria e cam periculos, adica sunt cam multi raufacatori pe acolo

| Coryyyyy a răspuns:

America : - sunt mai multe locuri de vizitat ex :argentina, bolivia, brazilia, peru, paraguay etc...

| Anonigga a răspuns:

Daca era vorba acum 4 ani mergea si in siria am fost e f. frumos si mega ieftin, adica serios o snickers la 50 de bani

| EmmY_4520 a răspuns:

America normal laughing e mai frumoasa mai curata lipsita de conflicte si pe langa toate astea ai salariu mult mai frumusel