| Bishop a întrebat:

A aparut filmul New Moon pe net? Ca am vazut un articol pe cinemax. Ma rog, nu spunea ca a aparut pe net...

12 răspunsuri:
| Bishop explică:

Da, pe 20 noiembrie e lansarea, dar ma gandeam ca poate l-au pus si ei pe net mai devreme big grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Am citit undeva ca apare in noiembre 2009.

| Brigitta a răspuns:

Eu stiam ca apare in toamnahappy

| cutie a răspuns:

Apare in octombrie stiam euhappy

| madie a răspuns:

"New Moon" am inteles ca apare in jurul datei de 20 noiembrie 2009.Astept si eu cu sufletul la gura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, new moon nu a aparut inca pe net pentru ca nici la cinema n-a aparut
premiera filmului este pe 20.11.2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da astazi este premiera filmului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, filmul este cu subtitrare cu tot pe site`ul www.oltenita9.ro, in sectiunea cinema. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ruleze si la noi pe 27 noiembrie, bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite care e treaba...eu am filmul new moon subtitrat in romana pe dvd!

| alinaandrei a răspuns:

Nu.eu stiu ca apare in noiembrie in cinematografe la noi.eu citesc cartea acum.de abia astept sa l vad si eu la sfarsitul lui noiembrie:d

| mariamaya08 a răspuns:

Nu, inca n-a aparut filmul New Moon. Premiera acestui film va fi pe 20 noiembrie 2009 in Romania!