| casperboyy a întrebat:

A fost cineva de pe aici la cursuri de dans. M-ar interesa opinii proprii nu linkuri catre sali. As vrea sa aud ceva experiente proprii. Va multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Nu am facut cursuri de dans, dar mergeam in vizita la cursuri de dans in timp ce eu faceam alt gen de curs in aceiasi cladire, e foarte interesant tot ce exersezi acolo, personal as fi urmat un curs de dans, dar e cam piperate ca pret cursul de dans, mult succes.

| CristineDelaruss a răspuns:

Eu am facut hip-hop la M&Q e supper:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai avand in vedere ca dansam ca un impaiat, mi-a prins bine. Din pacate nu am putut continua, asa ca am inca lipsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As mai fost si i fain da dc intrebi?laughing esti curios?

| nu.las.pe.nimeni.in.urma a răspuns:

Eu pana acum nu am fost, imi place sa dansez. Ceea ce vreau sa iti spun este ca ar fi frumos sa ai si un stil propiu de dans, ce ar fi daca ai merge pe doua variante? Una, creatia ta si alta dansuri traditionale. Mult succes! PS Poti face un dans creatie propie dupa starea de suflet care o ai, exprimati gandurile prin miscare.

| al3exandru a răspuns:

Eu sunt la dans sportiv... e un sport/dans f frumos...in fine daca vrei sa faci performanta...iti recomand sa incerci