| lololololol a întrebat:

A privit cineva filmul "propunere indecenta"? (Indecent Proposal) Merita privit?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca vorbesti de filmul cu Demi Moore si Robert Redfort, este un film de referinta, si-ti recomand sa nu-l ratezi.

| Ea12345 a răspuns:

Inca nu l-am vazut...sad o sa-l vad si eu si va voi zicewinking

| hugo a răspuns:

Da si da, merita

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acest film arata ce inseamna a iubi cu adevarat: a vrut sa o faca fericita si a reusit chiar daca asta a insemnat sa o lase libera. A inteles ce inseamna sa te uiti in ochii celuilalt cu dragoste si, in consecinta a stiut sa piarda. Superb si impresionant filmul.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Merita din plin. Daca nu l-ai vizionat inca, sa stii ca este o pierdere pentru tine. Transmite indragostitilor un mesaj cu "greutate". Acest film arata ce inseamna a iubi cu adevarat: a vrut sa o faca fericita si a reusit chiar daca asta a insemnat sa o lase libera. A inteles ce inseamna sa te uiti in ochii celuilalt cu dragoste si, in consecinta a stiut sa piarda. Superb si impresionant!

| Seline a răspuns:

Eu.
E un film foarte frumos...

| Foca_4528 a răspuns:

Buna
Depinde de gust, sincer mi-a placut mult! Ti-l recomand!
Paa vizionare placuta wave!

| Hombre a răspuns:

Da.Merita.

| anonzone a răspuns:

Da, frum film, si se spune "a vazut sau s-a uitat" rolling on the floor nu "a privit " thoaaaamne rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Tie ce ipresie ti-a lasat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si un site de unde as putea sa il descarc?

| alyyyiiy a răspuns:

Unde pot sa vad filmul? :*:*