| deadmoongirl a întrebat:

A/ti putea sa imi dati niste sfaturi, cum sa imi fac prieteni?

Răspuns Câştigător
| SunIsUp4ever a răspuns:

Buna katarinuta, pentru a-ti face prieteni este important sa fi politicoasa, sa intri in convorbiri cu persoana pe care o doresti sa-ti fie prieten, de asemenea trebuie sa ai un limbaj adecvat si sa ai lucruri in comun cu acea persoana, la revedere.

| deadmoongirl explică (pentru SunIsUp4ever):

Multumesc mult pentru raspunsuri, voi incerca sa ma port mai frumos!

5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Poartă-te frumos și vorbește frumos cu toată lumea.

| shadovv a răspuns:

Nu ti fa prieteni (multi). Majoritatea oamenilor sunt haine. Filtreaza totul.

| DanJr993 a răspuns:

Pai acelasi lucru incerc sa fac si eu. Dar nu prea am noroc. Ma comport cu fetele foarte frumos, le respect cred ca prea mult... dar daca vrei putem vorbi pe messs amandoi si tu imi spui cums a imi fac o prietena si eu iti spun cum sa iti faci prieten. Dar daca vrei sa fi intr-o gasca cu fetele si cu baietii, sa mergeti la cinema portate tu normala si incearca sa fi prietenoasa cu toti happy

| deadmoongirl explică:

Nu sunt foarte comunicabila, de aceea nici nu am prieteni, unii ma ignora din cauza ca am succese mai mari de cit ei