| anonim_4396 a întrebat:

Ac milan e cea mai tare echipa?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a vazut ca nu mai exista echipe tari, echipele care sunt vazute foarte slabe fac spectacol.

| cristi a răspuns:

Depinde la ce te referi, daca vorbesti de palmares cred ca da, este cea mai tare, au cele mai multe "Champions League" castigate, dar ca si echipa a momentului nu este cea mai tare

eileen
| eileen a răspuns:

In momentul de fata, Manchester United este cea mai tarewinking

| andreutz a răspuns:

Noooo no talking e Ceahlaul Piatra Neamt happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La calarie - DA.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu, nici vorba!
real madrid e cea mai tare are 9 trofee champions league cele mai multe.

| amstaff a răspuns:

DINAMO RUPE TOT! (inca ceva.manchester sterge pe jos cu AC milan!)

| ivascopavel a răspuns:

Amstaff, ac milan o rupe in bucati pe manchester.dovada sint trofeele.milan a cistigat aproape toate meciurile cu manchester. eu sint fan milan forza milan