| cristyblue1999 a întrebat:

Aceasta nu e o intrebare, ci un anunt. Toti cei ce sunt fani Harry Potter ( ma refer sa fi citit macar primele 2-3 volume din carti ), i-as ruga sa intre pe un forum creat de mine, care mai trebuie retusat putin, dar cam intr-o saptamana va fi frumos :

www.hp-harrypotter.forumgratuit.ro

Faceti-va un cont si v-or aparea mai multe categorii. Sper sa fie multe conturi deoarece sunt sigur ca ne vom distra impreuna pe acest forum!

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Salut!
Sunt fan Harry Potter(citesc Harry Potter si talismanele mortii) si o sa imi fac cont!
Mult norocwinking