| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Acum 10 min un vecin m-a udat cu apa cand am trecut pe la el pe la poarta. i-am promis ca ma voi razbuna, dati-mi ceva idei cum sa ma razbun pe el (asa gen farse)

6 răspunsuri:
| EuNuTu a răspuns:

Nimic. Razbunarea e pentru prosti.

| DdDdde a răspuns:

Du-te si suna la el la usa si constumeazate in negru ca moartea cu o masca de aia sinistra de la brunolaughingsi ia si o coasa si spune-i:Am venit sa te iauu!

| Daria163 a răspuns:

Sa il uzi cu apa si apoi sa-i pui fulgi pe el.

| MaduMadutsaa a răspuns:

Poti sa te prefaci ca uzi gradina sau ceva din fata porti iar cand trece el?! Pe el!laughingrolling on the floor

| cosminTPU a răspuns:

Pai poti sa iei un pistol cu apa sau o sticla cu apa te ascunzi undeva si cand il vezi ca trece il uzi

| Scarabeu2 a răspuns:

Invita-l pe la tine la un gratar etc si cand vrea sa se aseze pe scaun trage-il de sub fund...vei rade si el va pleca suparatlaughing