| Diana498 a întrebat:

Acum cateva zile am citit un status care suna cam asa: Mai greu ii este unei fete cand iubeste decat unui peste care sta pe uscat, sau ceva de genu'. Mi-l puteti spune in versiune originala (cum este el ).

Răspuns Câştigător
| strumfiiix a răspuns:

Grea e viata unui peste Cand se zbate pe uscat Dar mai grea a unei fete Cand iubeste un baiat!

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Grea e viata unui peste
Ce traieste pe uscat
Dar mai grea e-a unei fete
Ce iubeste un baiat.

E versiunea originala, celelalte raspunsuri sunt gresite.happy
Funda`?

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu stiu asa:
Grea e viata unui peste cand se zbate pe uscat/Dar mai grea e a unei fete cand se zbate sub baiat.

| BlueBaby a răspuns:

Eu il stiam asa: Grea e viata unui peste/ Cand se zbate pe uscat,/ Dar mai grea e-a unei fete/ Cand se zbate sub baiat. laughing A trebuit sa caut prin oracolele din a2a a3a ca sa gasesc chestia astalaughing

| DareToKnow a răspuns:

Eu il stiam asa:

Grea e viata unui peste
Cand se zbate pe uscat,
Dar mai grea-i a unei fete
Cand iubeste un baiat! happy