| SwAn a întrebat:

Acum cateva zile am postat o intrebare pe TPU, am vrut sa fac un comentariu la ea si l-am postat, dar nu il pot vedea, daca ies din cont si ma uit la intrebare este comentariul meu, dar dc cand sunt in cont nu? mi s-a mai intamplat si la alte intrebari la care am raspuns...va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cred ca este o problema tehnica de la site. Da click pe raspunsurile mele daca nu si gata! Bafta! :* >big grin

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Ti-as raspunde dar nu iti vad intrebarea... ce sa fac, sa ies din cont?
Kiddin'

| theorizer a răspuns:

Nu mai intra in cont laughing