| Litlle B a întrebat:

Acum ceva timp am vizionat un film pe HBO, insa nu am retinut numele si mi-as dori foarte mult sa il gasesc. Era vorba despre un baiat foarte inteligent a carui parinti au murit, iar el suferea de o boala foarte ciudata facandu-i pielea foarte deschisa la culoare si ochii rosii. Statea mereu inchis in casa, pe intuneric si citea. La un moment dat autoritatile l-au gasit si l-au dus la Universitate. (asta e in mare actiunea filmului) Dau >fundita:

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mocatofa a răspuns:

Zi pe ce data ai vazut filmul.
ziua si luna.
si il gasesc imediat.

| Litlle B explică:

Multumesc mult aqualuna! Nu am reusit atunci sa vad tot filmul si chiar eram curioasa cum se termina...intradevar, povestea e putin terifianta, dar e un film psihologic si destul de emotionant.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu plăcere