| Villy0po a întrebat:

Acum o sa trec in clasa 9 si o sa am si mister.As vrea sa ma duc (daca se organizeaza). Ce trebuie sa faci? Nu stiu nimic despre asta:d.Se mai numeste si balul bobocilor? Funda, restul' votwinking

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Da asa se numeste"Balul bobocilor". In fiecare liceu oricat de prapadit se organizeaza. In principiu clasa a 12 a organizatoare alege participantii la miss si mister boboc(asa a fost la noi, la toate liceele), si tot ei dau "probele" participantilor.